MİSYONUMUZ

Bayer Ecza  Bitkisel Ürünler, alanında uzman mühendis ve halkla ilişkiler kadrosu ile tüketicilerin ihtiyaç duyduğu bitkisel gıda ürünlerini en hızlı şekilde tahlil edip, üst kalitede üretimini ve dağıtımını sağlamayı amaçlar.

VİZYONUMUZ

Bayer Ecza Bitkisel Ürünler, insan sağlığının ne kadar önemli olduğunun farkında ve bu farkındalık doğrultusunda üretim yapmakta olan bir kuruluştur. Daimi hedefimiz, insan sağlığını tehdit eden zararlı kimyasallardan uzak, tamamen doğal ve bitkisel ürünlerle insanların sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmaktır.

HAKKIMIZDA

Bayer Ecza Bitkisel Ürünler Paz. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak, bitkisel gıdalar sektöründe uzun yıllarda elde ettiğimiz tecrübe ile üretim yapmaktayız. İnsan sağlığını göz önünde bulundurarak steril koşullarda el değmeden ürettiğimiz bitkisel çay, kahve, macun, bitkisel kapsül ve tablet ile bitkisel gıda takviyelerini ve bitki suları gibi çeşitli ürünlerimizi Türkiye’de ve Dünya’da bir çok noktaya ulaştırmakta, sahip olduğumuz bu ulaşım ağını her geçen gün daha da genişletmekteyiz.

Bayer Ecza Doğal Ve Kozmetik Ürünler

www.bayerecza.com