Türkiye’nin en doğal alışveriş sitesi bayerecza.com tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. bayerecza.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Bilgilerinizin bayerecza.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Bayer Ecza uzman kadrosu ve yıllardır kazandığı deneyim ve müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Sanal mağazamızda gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerinizde bizimle paylaştığınız bilgilerin güvenliği için en yeni güvenlik teknolojileri kullanılmakta olup bilgilerinizin güvenliği için kullandığımız sistemler sürekli güncellenmektedir.

Tüm işlemleriniz dünyada kart ve kart sahibi bilgilerinin korunması standartlarını belirlemek için kurulmus olan PCI DSS (PaymentCardIndustry Data Security Standards) teknik ve operasyonel şartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Alişverişiniz esnasında bizimle paylaştığınız tüm hassas bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenerek tamamen güvenilir bir biçimde iletilmekte ve müşteri bilgilerinizin gizliliği korunmaktadır.