2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü Genişletmek

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

BD005

Yeni

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

Prostat, mesane ve penis arasında yer alan ceviz büyüklüğünde bir bezdir. Prostat rektumun hemen önündedir. Üretra, idrarın vücuttan dışarı akmasına izin vererek, mesaneden penise kadar prostatın merkezinden geçer.

Daha Fazla Detaylar

129,00 TL

✔ Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme

✈ 129.00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

®  Orjinal Ürün Garantisi

⌚ Aynı Gün Kargo 

☎ 0224 452 67 66 - 0534 272 19 20

Harcamanızı 129,00 TL daha üzeri yapın. Siparişiniz Ücretsiz Kargo olsun!


2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

Hakkında: Prostata bağlı sık idrara çıkma prostat büyümesi gibi sorunların azalmasına yardımcı olur.

Kullanımı: Günde 2 kez 1 kapsül kullanılması önerilmektedir. Düzenli kullanım önemlidir.

İçeriği:

E Vitamini (d- Alfa tokoferil süksinat) 30 IU
B6 Vitamini (piridoksin hidroklorür) 5 mg
Çinko (pikolinat) 15 mg
Bakır (glukonat) 300 mcg
Selenyum (amino asit şelatı) 210 mcg
Saw Palmetto (% 40-45 özüt) 300 mg
Bitki Sterol Kompleksi (% 45 Beta-sitosterol) 450 mg
Pygeum Africanum (bitki tozu) 150 mg
Kırmızı Ahududu (meyve tozu) 75 mg
Graviola (bitki tozu) 75 mg
Yeşil Çay (% 50 özü) 75 mg
Kedinin Pençesi (% 0.5 özü) 45 mg
Brokoli (4: 1 konsantre) 30 mg
Domates Tozu 15 mg
Isırgan otu (ot tozu) 30 mg
Maitake Mantarı 15 mg
Reishi Mantarı (4: 1 konsantre) 15 mg
Shiitake Mantarı 15 mg
Net: 60 Kapsül

Prostat büyümesini küçülterek sık idarara çıkma gibi sorunları gidermeye ve buna bağlı Sertleşme probleminde gidermeye yardımcı olur.

PROSTAT HASTALIĞI

Prostat, mesane ile idrar kanalı dışı arasında, kestane şeklinde ve boyutunda idrarı ve spermi çıkışa taşımakla vazifeli bir organdır. Spermin kadın üreme organında iken korunmasını ve beslenmesini sağlamakla görevli bir enzim salgıladığından çocuk sahibi olmakla da direkt ilgilidir.

50 sinden sonra her erkekte görülebilen prostat iki şekilde ilerler. ilki prostat büyümesi olarak adlandırılır. İkincisi ise iyi huylu denilebilecek bir kanser türüdür. Her hastalıkta olduğundan da öte prostat büyümesinde erken teşhis çok önemlidir. Erken teşhis edilmiş bir prostat yeme içme düzeni ve bitkisel çaylarla bile atlatılabilir.

BPH dediğimiz prostat büyümesi iyi huyludur. Prostat kanserinden farklı kanser olmayan ve kansere yol açmayan bir durumdur. Bitkisel Prostat Tedavisini aşan durumlarda genellikle tercih edilen TURP yani transüretral prostat rezeksiyonu uygulamasıdır.

PROSTAT BİTKİSEL TEDAVİSİ

Prostat hastalığı ile ilgili genel bilgilerden sonra şimdide prostat büyümesini engelleyen, büyümüş prostat bezinin küçülmesini sağlayan çuha çiçeğinin faydalarına. Günümüzde idrar yolları rahatsızlıklarının hepsinde ve erkeklik organı rahatsızlıklarında bitkisel tabletleri özellikle Amerika'da sıkça kullanılır. Amerika kıtasında çokça yetişen türleri vardır. 4te 3 oranında yağ asitlerinden ve 4te 1 oranında nötral maddelerden oluşur. Bu bileşimi onun postat bitkisel tedavisinde vazgeçilmez yapan unsurdur.

Bu bitki testesteronun dihidro olmasını engelleyerek prostat bezinin büyümesini engeller, idrar yapma zorluğunu ortadan kaldırır, idrar akışını rahatlatarak mesaneyi rahatlatır.

Belçika'da yapılan bir çalışmada 305 kişilik 50 yaş üstü bir denemede %87 oranında prostat'ın belirtileri kaybolduğu gözlenmiştir. 3 aylık sürede prostat bezinin %10 oranında küçüldüğü ve idrar akışının %25 arttığı kaydedilmiştir. Belçika’da 305 prostat hastası üzerinde yapılan bir çalışmada, 3 ay boyunca kullanılan saw palmetto ekstresi hastalığın belirtilerinde %88 oranında azalma sağlamıştır. Bu hastalarda idrar akış oranının %25 arttığı; prostatın ise %10 küçüldüğü tespit edilmiştir.

Almanya'da gerçekleştirilen bir 50 yaş üzeri deneyde ise gece idrara kalkma ihtiyacı ürünü kullananlarda %75 azalmıştır. Prostat bezini hasta olmadan koruyabilmek için kabak çekirdeğini periyordik olarak alışkanlık haline getirmelidir. Demir, bakır, çinko, manganez ve fosfor gibi prostat bezi sağlığına iyi gelen maddeler kabak çekirdeğinin yapısında bolca mevcuttur.


Müşteri Temsilciliği : 0224 452 67 66  – 0534 272 19 20

Ürün Teslimat Bilgileri

 Siparişinizi teslim aldığınız ana kadar bizim güvencemizdedir. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir.

 Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartıyla ödeme, sitemizden kredi kartıyla online ödeme yada banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz.

✓ Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmaya gerek yoktur. Üyelerimiz siparişlerini online olarak takip edebilirler.

✓ Siparişiniz ile ilgili her türlü soruyu 0224 452 67 66 ya da 0534 272 19 20 no’lu telefonu arayarak sorabilirsiniz.

✓ Aldığınız tüm ürünlerde kullanım bilgileri detaylı olarak gönderilir.

✓ Siparişleriniz hafta içi (Saat 16:00)’a kadar. Cumartesi (Saat 12:00)'a kadar aynı gün kargoya teslim edilir. En geç 2 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

✓ Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.


Bir değerlendirme yazın

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü

2 Kutu Prostatol Prostat Kapsülü