AFROMEN GOLD AFRODİZYAK 15 KAPSÜL

Afromen Gold Afrodizyak 15 Kapsül

139,00 TL

Afromen Gold Afrodizyak 15 Kapsül

Afromen Gold Afrodizyak 15 Kapsül

Afromen Gold 15 Kapsül bitkisel afrodizyak orjinal üründür. Erkeklere özel cinsel performansınızın artmasını sağlar.

Ücretsiz kargo

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
139,00 TL
Stok Kodu:
AFR001
Yorum

Müşteri hizmetleri

Afromen Gold Afrodizyak 15 Kapsül

Afromen Gold 15 Kapsül bitkisel afrodizyak orjinal üründür. Afromen Gold 30 Kapsül adı altında piyasada sahte ürünler satılmaktadır.

Afromen Gold 15 Kapsül alırken güvenilir alışveriş sitelerinden alışveriş yapınız.

Afromen Gold 15 Kapsül hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Afromen Gold İçeriği     : Ginseng (100mg), Çakşır Kökü (500mg), Isırgan Tohumu (100mg)

Afromen Gold Ambalaj  : 15 adet bitkisel kapsül

Afromen Gold Kullanımı : Aktiviteden 1 saat önce 1 kapsül aç karına ılık su ile alınır. Etkisi 48 ile 72 saat sürer. Kullanımından 48 saat sonra ikinci kullanımı tavsiye edilir.

AFROMEN GOLD ürünümüzün İçindekiler:

ÇAKSIR KÖKÜ: Doga'nın en güzel bitkilerinden olan ve etkili bir afrodizyak özelligi olan bu çakşır, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalıdır. Cinsel gücü arttırıcı etkisini kan dolaşımının hızlanmasını saglayarak ve kandaki degerlerin zenginlesmesindeki etkisi ile uyarıcı etkiye sahiptir. Çakşır zihndelik verici ve afrodizyak etkisi ile performans arttırıcıdır.

GİNSENG: En iyi özelliklerinden biri olan etkilerinden biride kullanan erkeklerde cinsel gücü ve sperm kalitesini ve sayısını arttırır. Prostatın oluşumuna karşı koruyucu etkiye sahiptir. Kanda bulunan şeker ve kolesterol oranını düşürür. kan dolaşımını düzenler ve kandaki degerleri arttırarak kansızlığa iyi gelir. Kalp ve damar sağlığı üzerinde de olumlu etkileri vardır. Yaşlanma belirtilerini azaltır.

ZENCEFİL: ALLAH (c.c.) insanlara faydalansın diye bağıslamış oldugu hediyelerden biri olan zencefil Kur'an-ı kerimde (İnsan Suresi, 17. Ayet) adı geçen tek bitkidir. İştahon açılmasında ve vucudun direncinin artmasında soguklara karşı bümmim sistemin savunma mekanizmasının artmasında ve kan damarlarını genişleterek romatizma ağrılarının hafiflemesine de yardımcı olur. Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. Cinsel isteği arttırır. Yatıştırıcı ve gaz söktürücüdür. Vücudu terletir. İltihap önleyici etkisi ile özellikle eklem iltihaplarına karşı oldukça faydalıdır.

ISIRGAN TOHUMU : Kişinin Cinsel saglık sorunlarında etkili sonuclar verirken erken bosalma sorunlarındada uyarıcı etkiye sahiptir. Vucuttaki enfeksiyonu temizler.

Sitemizden sipariş vermeyi düşündüğünüz, ürünler kargoya teslim edilmeden önce içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir.

Afromen Gold Kapsülün Muhafaza Şartları ve Uyarılar :

* Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerlerde muhafaza ediniz.

* önerilen dozdan fazlasını kullanmayınız.

* Doz aşımı durumunda vakit kaybetmeden doktorunuza başvurunuz.

* Üretim ve Son Kullanma tarihi Kutunun üzerindedir.


Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar güvencemiz altındadır. Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Kargonuzun kutusu üzerinde sadece kişisel bilgileriniz ve adresiniz yazmaktadır. 

Sevkiyat
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli sipariş işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu şartlar uygun olduğunda ürünleriniz  aynı gün içerisinde kargolanacaktır.

Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız için en yakın Aras Kargo şubesine bırakılacaktır. 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alabilirsiniz.

Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünler sizin adınıza gönderilir ve sizin bilginiz olmadan 3 şahıslar ürünü teslim alamazlar. Teslimat sadece Türkiye sınırları içerisindedir. Ücretsiz kargo ile satılan ürünlerden tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir

Bir değerlendirme yazın

Afromen Gold Afrodizyak 15 Kapsül

Afromen Gold Afrodizyak 15 Kapsül

Afromen Gold Afrodizyak 15 Kapsül

Afromen Gold 15 Kapsül bitkisel afrodizyak orjinal üründür. Erkeklere özel cinsel performansınızın artmasını sağlar.

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar:

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar:

Güvenli Ödeme